Novoletna projekcija 2019

Potapljaško društvo Murska Sobota vas in vaše prijatelje vabi na tradicionalno

NOVOLETNO PROJEKCIJO IRENE ČOK

SLANO IN SLADKO 2019

doživetja pod gladino potapljaške navdušenke

, ki bo v soboto, 7. decembra ob 18. uri v Gledališču Park v Murski Soboti.

Irena Čok se ponaša z najvišjimi uvrstitvami na mednarodnih natečajih v podvodni fotografiji Vodan (Grand Prix), je večkratna državna prvakinja in ima več uspešnih nastopov na svetovnih prvenstvih v podvodni fotografiji. Zadnja leta je redna članica žirije državnega prvenstva v podvodni fotografiji in mednarodnega foto tekmovanja DRM Open.

Iz njenega fotografskega dnevnika nam bo predstavila potapljaško in fotografsko bogato leto 2019: nam približala potapljanje tako v Egiptu kot v bližnji Hrvaški, kjer podmorje otoka Sušca velja za eno najlepših lokacij v Jadranskem morju. Utrinki s tehničnih in jamskih potopov vam bodo razprli pogled v svet, ki ni dostopen vsakomur.

Prisrčno vabimo vse ljubitelje morja, narave, ljubitelje fotografije, predvsem pa otroke Pomurja in njihove starše, da se nam pridružijo v prijetnem potovanju v podvodni svet, kar je tudi tradicionalno novoletno darilo Potapljaškega društva Murska Sobota svojemu okolju.

Prisrčno vabljeni na projekcijo.

 
Nazaj