Potapljaški tečaji

Spoštovani, pijšen van za trij stvarij, kere so pred nami:

1)      Potaplanje na Bledi de za vikend od 11. do 13. oktobra, rezervacijo Plemlove Vile san že poslo, pa vas prosin za prijave.

2)      V petek 17. maja ob 18.h v Podmornici začamo s potaplaškimi tečaji za P1 in prosim, ka obvestijte se potencilane interesente. Pristopnina k tečaji je 200€ plus 80€ članarina PDMS, dijaki in študenti majo 20% popusta.

Prosin, ka se na te mejl javite tuj si kandidati za P2, Nitrox in P3, ka uskladijmo termiijne.

3)      V soboto 11. maja mamo vajo PRS, kero začamo ob 10h na Klavniški 15, ge mo preglednoli Kombi, napunili akumulatore skuteron, podvoni komunikaciji in nasploj našo skupno opremo pripravili za sezono, po tiston pa sledi potop in pizza. Vableni seveda tuj si ostali člani PDMS.