Krst in tečaj Nitrox

V soboto nas je z najboukšoga potaplaškoga drujštva PDMS bilou palik daleč največ na Dnevi potaplačov Slovenije, na Igraj brez dna pa smo prvo mesto za spremembo prepujstili kolegon iz Novoga mesta, mij pa smo bilij drujgi.

Dobili smo tuj nove mlade kolege potaplače, kere mo krstili v nedelo 10. junija ob 13h na pikniki pri Gorilkoji. Piknik je brezplačen, prosin za prijave za piknik na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. do petka večer.

Pred piknikon de ob 10h potop, fčilij mo se delati s podvodnin sonaron, probali podvodni telefon pa podvodne skutere, tak ka vableni že dopougnje.

Ob 10:30 pa mo v Podmornici začali s tečajon Nitrox. Tečaj je za člane PDMS brezplačen, edijni strošek je CMAS izkaznica. Se zainteresejrane prosin, ka se mi prijavjo na mejl Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.


 
Nazaj