Tečaj potapljaške specialnosti

Potapljaško društvo Murska Sobota v sodelovanju s SPZ prireja:

TEČAJ POTAPLJAŠKE SPECIALNOSTI
POTAPLJANJE POD LEDOM
sobota, 28. januar ob 10. uri

Tečaj bo v predavalnici Potapljaškega društva Murska Sobota, Lendavska ulica 21.
Tečaj je namenjen POTAPLJAČEM IN INŠTRUKTORJEM za pridobitev potapljaške specialnosti Potapljanje pod ledom. Pogoj za pristop k tečaju je napredna potapljaška kategorija (inštruktor za nadaljevalni del). Vse, ki tečaj že imate, pa vabimo na organiziran POTOP POD LED.

Predviden program tečaja:
09:30 - 10:00 prihod in prijave
10:00 - 12:00 predavanja
12:00 - 14:30 potop pod led (Soboško jezero)
14:30 - 15:30 kosilo
15:30 - 17:00 izpit, analiza in vpis kategorije v potapljaške knjižice
17:00 - 19:00 nadaljevanje tečaja za inštruktorje

Kotizacija za člane SPZ (veljavna članska izkaznica) znaša 40 € in ob predavanjih, gradivu in organizaciji potopa vključuje tudi kosilo, tople in osvežilne napitke. Cena za spremljevalce ali tiste, ki potapljaško specialnost že imajo in pridejo le na potop je 20 €. Kotizacija za inštruktorski del tečaja znaša 100 € in dodatno vključuje učno gradivo. Kotizacija za nečlane SPZ je 20 % višja.
V kolikor se odločite, da tečaj izkoristite tudi kot družinski izlet v Prekmurje, vam na vašo željo lahko posredujemo pri rezervaciji prenočišč.

Iz organizacijskih razlogov vas prosimo za prijave najkasneje do petka 27. januarja do 12. ure na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ali po telefonu 031 399 880, kjer smo vam na razpolago tudi za dodatna pojasnila.
Vljudno vabljeni in ne pozabite s seboj prinesti potapljaških dokumentov za vpis opravljene kategorije.

Lep potapljaški pozdrav
dr. Mitja Slavinec