Potaplaška gesen s tečaji in zabavo

Spoštovani

Pred nami je potaplaška gesen, pa vas ščen spomniti, ka se najboukše drujštvo pripravla svojin članon:

  1. Pričetek potaplaških tečajov de v petek 19. 8. ob 18 h v Podmornici. Prosin či obvestijte se zainteresejrane.
  2. Potaplaški vikend v Fiesi s potaplaškimi izpiti de v 10. in 11. septembra. Vableni si, ka izkoristite prijliko za lejpe potope, sploj pa začetniki, zatoka de spodi dosta izkušenih, s kerimi te lejko bole gvušno šli pod vodou.
  3. Jesenski piknik pa krst letos planejramo malo nači. V soboto 17.9.  mo šli na Dravo na Ptuj, ge mo tuj probali naš na novo servisejrani gumenjakse pa se malo vozili, či de štoj ščou smučati na voudi pa tak dale.

Povabite nove člane v PDMS pa tüj vij izkoristite našo potaplaško jesen.

Lejpi potaplaški pozdrav.

 
Nazaj