Zaključek 2015

Potapljaško društvo Murska Sobota vas in vaše prijatelje vabi na tradicionalno novoletno projekcijo. Letos smo v našo sredino povabili enega naših najboljših fotografov Arneja Hodaliča.


Arneja ni treba posebej predstavljati, saj je mednarodno uveljavljen fotograf, ki sodi v sam svetovni vrh. Ukvarja se tako z »nadvodno« kot podvodno fotografijo. Je univerzitetni predavatelj v Sloveniji, kot vabljeni profesor pa je predaval tudi v Franciji. Predvsem pa je fotograf, ki ustvarja zgodbe. Njegove zgodbe nastajajo tudi v okoljih, kjer razmere niso urejene kot v Evropi, zato se pogosto udejanja na humanitarnem področju, predvsem pri skrbi za otroke.


Kot jamski potapljač ima tudi veliko fotografij iz okolij, ki so tudi mnogim potapljačem nedostopna.

Prisrčno vabimo vse ljubitelje morja, narave, ljubitelje fotografije, predvsem pa otroke Pomurja in njihove starše, da se nam pridružijo v prijetnem potovanju pod gladino. 
Nazaj