Piknik s krston in potopon

Čiglij je napoved za soboto pa nedelo bijla bole slaba, smo se v Fiesi meli fejst lipou. Vrejme je bilou idealno za potaplanje, drujžba fantastična, banka zraka se je skazala, kam smo niti sekundo nej čakali na lüft, si tečajniki pa so se pod vodouf fejs skazali in lipou opravili izpite, za ka jin v imejni cejle ekipe od srca čestitan.

Zato vas vabin, ka tou soboto v najboukše drujštvo pri Gorilkoji na kamešnici pokrstimo naši šest novi članov, pa še Sašoji čestitamo za P2.

Kakje že navada mo začali s potopon in po želji testejrali podvodne skutere, podvodno komunikacijo, potop z nitroxon in še kaj od nove opreme, po tiston pa sledij piknik in krst novih potaplačov. Pred ten pa što ma čas in volou vableni na Klavniško, ka dokunčamo garažo za kombi.

PROGRAM ZA SOBOTO 12. 9.:

  • 11. h: dokunčanje garaže za kombi
  • 12. h: potopi na kamešnici pri Gorilkoji in vaja PRS za Zbor reševalcof 10. oktobra
  • 13. h: piknik
  • 15. h: krst

Piknik je kak sigdar brezplačen, samo lipou va sporsin, ka se do petka 11. 9. PRIJAVITE MATJAŽI na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .

 
Nazaj