Piknik s krstom

Minuli viken je bil zaključek potapljaškega tečaja ter dan potapljačev - oboje v Fiesi. Vsem udeležencem čestitke! Tečajnikom v prvi vrsti za uspešno opravljen tečaj, vsem ostalim pa, ker ste se zopet izkazali. Ponovno je največje in najboljše potapljaško društvo dokazalo celi Sloveniji, da je največje in najboljše! Od vseh društev je bilo na dnevu potapljačev največ prav naših članov, na Igrah brez dna pa so bili naši člani tudi zelo uspešni.

To soboto, 15.6. ob 13h bo pri Grilkoju na Kamešnici krst novopečenih potapljačev ter piknik za vse. Prijave spremema Matjaž ( Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ) do četrtka!

Vsi, ki se želite udeležiti potapljanja v Črni Gori pa prosim čimprej to sporočite našemu predsedniku, da uredi vse potrebno.