Začetek sezone

Na sobotnem zboru reševalcev je naša ekipa pustila predse samo Radgončane. Konstantno uvrščanje na vrh ni slučaj, zato toliko bolj veljajo čestitke tekmovalcem.

Dogodki v bljižnji prihodnosti, na katere se splača biti pozoren so:

• Tečaj P1 in P2: tečaji se pričnejo v petek, 24. maja v Podmornici. Obvestite čimveč zainteresiranih tečajnikov.
  • Tečaj NITROX1 in NITROX2: predavanja se pričnejo v petek, 7. junija, na Igu.
  • Dan potepljačev slovenije: bo v soboto, 8. junija, v Fiesi. Isti dan bo tudi praktični del tečaja. Naslednji dan, 9. junija, pa bodo izpiti.
  • Piknik s krstom novih potapljačev: se bo zgodil v soboto 15. junija, pri Grilkoju.
  • Potapljaški teden v Črni Gori: bo konec meseca - od 22. do 29. junija.

Vse razen tečajev P1 in P2 je za člane najboljšega potapljaškega društva brezplačno. Cena v Črni gori ostaja enaka kot lani: spanje z zajtrkom 17€, potopi pa od 23€ do 25€.