Piknik s krstom

Letošnji potaplaški vikend v Fiesi je bil sigurno najboljši do sedaj. Najboljše društvo je bilo na obali z dvema kombijema, tremi kompresorji in kar je najvažneje, z devetimi P1, enim P2 in sedmimi P3 tečajniki ter veliko drugih članic in članov. Vsi prisotni so uživali v izvrstni družbi ter lepem vremenu.

Iskrene čestitke vsem za opravljen tečaj!

V soboto, 15. septembra, pa je bil piknik s krstom na starem tradicionalnem mestu pri Gorilkoju na Soboškem jezeru. Na tečaju in krstu je nastalo tudi nekaj fotografij. Tste, ki sem jih dobil so na voljo za ogled v galeriji. Če pa imate še kakšno sliko, za katero bi želeli, da je med objavljenimi, pa mi jo prosim pošljite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .

Lep potapljaški pozdrav!