Piknik s krstom

Prvi vikend v juniju je bil zaključek potapljaškega tečaja. Čestitke vsem, za uspešno opravljen izpit! Isti vikend je bil tudi dan potapljačev, kjer je ekipa največjega in najboljšega potapljaškega društva dobila poleg novih potapljačev tudi prvo nagrado za društvo z največ udeleženci ter osvojila zmago na Igrah brez dna! Čestitke!

V soboto 16.6. ste vabljeni na kamešnico na k Gorilkoju, da na tradicionalnem pikniku s krstom v čim večjem številu pozdravimo novopečene potapljače!

Da bomo vedeli koliko jedače in pijače pripraviti prosim, da se prijavite najkasneje do četrtka, 14. 6. na Matjažov e-mail Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .

Zadnji teden v juniju je tudi potapljanje v Črni Gori. Vsi zainteresirani ste vabljeni v sredo, 13. 6. ob 18h v Podmornico.