Novoletna projekcija

Potapljaško društvo Murska Sobota vas vabi na diaprojekcijo SVET TIŠINE, ki jo bo predstavil pomurski kirurg, kateri se zadnje čase ukvarja z LEPOTO TELESA IN SLIKE, asist. Borislav Vrbanec.

Projekcija bo v soboto, 8. 12. ob 18 uri v amfiteatru Šolskega centra v Murski Soboti (Šolsko naselje 12).

Vljudno vabljeni.

SVET TIŠINE

S fotografijo se ukvarja od leta 1975, ko je svojim prijateljem izdeloval fotografije v domačem fotolaboratoriju in hkrati nabiral prve izkušnje pri pogledu skozi objektiv. Prve podvodne fotografije nastajajo leta 2002, torej takoj naslednje leto, kot je opravil potapljaški izpit. Fotografira z digitalnim fotoaparatom Olympus, nadgrajenim z mnogimi potrebnimi tehničnimi dodatki.

Na začetku sta mu najljubši motiv bila oba sinova, ki sta ga spremljala na številnih potopih ob otokih okoli Lošinja. Sledijo izleti v okolico Hvara in Korčule ter obiski vzhodne obale Egipta oziroma Rdečega morja.

Ob spodbudi prijateljev, potapljačev iz njegovega matičnega Potapljaškega društva Murska Sobota, bo svoj pogled na podvodni svet prvič predstavil zunaj družinskega kroga. Iz bogatega asortimana nekaj tisoč digitalnih fotografij je izbral 250 tistih, za katere je upravičeno verjame, da bodo obiskovalce navdušili.