Oprema, tečaji in Dan potapljačev Slovenije

Se, ka mate doma kaj klubske potaplaške opreme prosimo, da jo v soboto ob 10 h pripelate na Klavniško 15, ka jo pripravimo za tečaje. Či štoj te nemre, jo lejko pripela prle in jo da moji mami oz mi pijše mejl, ka se zgučijmo. Prosin ka tou rejsan napravite zato ka naslednji petek 17. maja ob 18h v Podmornici začamo potaplaške tečaje in mo opremo nucali.

O TEČAJIUH OBVESTITE ZAINTERESEJRANE KANDIDATE.

Pa še prijavnica na DEN POTAPLAČOF SLOVENIJE:

DAN POTAPLJAČEV SLOVENIJE

Fiesa, 1. junij

PRIJAVE

Prijave oddajte do 29. maja preko prijavnice na: http://goo.gl/forms/7EgjPqWrR1

POTAPLJAČI NE POZABITE NA POTAPLJAŠKE DOKUMENTE.

PRISPEVKI

1) ČLANI SPZ in njihovi družinski člani, ki se PRIJAVIJO do 30. maja:          BREZPLAČNO

2) ČLANI SPZ in njihovi družinski člani, ki se PRIJAVIJO po 30. maju:          10 €

3) DRUGI UDELEŽENCI: 20 €

Sobota, 1. 6.

10 – 11           dobrodošlica v Fiesi, prijava za potope in ekip za IGRE BREZ DNA.

11 – 14           POTOPI NA POTOPLJENE LADJE (prevoz s čolni in potapljaško ladjo, ne pozabite na potapljaške dokumente), sončenje in družabne igre na plaži

13 – 15           potapljaško kosilo

15 – 18           IGRE BREZ DNA
18 –                podelitev nagrad in potapljaško druženje

Tudi lanskoletni Dan potapljačev Slovenije je potrdil, da je to naš osrednji potapljaški dogodek na katerem iz leta v leto raste tudi število udeležencev, druženje pa je že tako prijateljsko in prijetno, da ga je zmeraj težje izboljšati. Če spomnimo še na lepe POTOPE, HRANO IN PIJAČO v IZOBILJU, SEJEM POTAPLJAŠKE OPREME po ugodnih cenah in tradicionalno LEPO VREME, res ni razloga za izostanek.

Tudi letos si bomo čas med potopi krajšali in popestrili z "IGRAMI BREZ DNA", zato pridite, prijavite svojo ekipo in osvojite BOGATE NAGRADE. Izbrali bomo najbolj simpatično udeleženko.

Nadaljujemo z ekološki pomenom prireditve, zato bomo tudi letos potapljače zaprosili, da med potopom izvedejo čistilno akcijo.

V kolikor še niste bili na Dnevu potapljačev Slovenije povprašajte tiste, ki so že bili in prav gotovo vam bodo zagotovili, da ne smete manjkati, saj boste med drugim deležni:

dobrodošlico ob prihodu

POTOP

ekskluzivno darilo SPZ

hrano in pijačo v izobilju

ugodne nakupe potapljaške opreme

udeležbo pri IGRAH BREZ DNA