Pohvala klubskih majic v Dominikanski Republiki

Naše nove klubske majice sva z Ksenijo uspešno promovirala v Dominikanski republiki. Imela sva jih oblečene na dveh izletih. Na prvem so naju zaradi barvne kombinacije takoj prepoznali še eni Slovenci. Na drugem pa naju je celo nemški par previdno vprašal če sva mogoče iz Slovenije, saj sta prav zaradi majic tako domnevala.

Midva sva skratka tam uživala v lepotah pokrajine. Čudovite plaže, prekrasen podvodni svet, prijazni domačini, njihov rum pa čisto nič ne zaostaja po kvaliteti za kakim bolj znanim.
Sami potopi so bili, kot je značilno za Karibe zelo lepi, z ogromno življenja. Cena potopa pa je bila proti nam bližnjim destinacijam zelo ugodna. Z vso njihovo opremo je bila cena potopa od 25 dolarjev pa do 35 evrov odvisno kje sva se potapljala.
Otok Saona pa je znan po prelepih velikih zvezdah, katere sva tudi midva našla in se slikala z njimi. Seveda pa so na otoku tudi ene najlepših plaž.

Več slik je na voljo v fotogaleriji: Ksenja in Goran v Dominikanski Republiki.