Skupščina, dan tečaj, predavanej dr. Igorja B. Mekjaviča

Vabin vas na

REDNO LETNO SKUPŠČINO

Potapljaškoga drüjštva Murska Sobota, kera de v soboto, 23. februara ob 19:00 uri v predavalnici firme ROTO, Gorička 150, Črnelavci.

Dnevni red:

1. Izvolitev delovnega predsedstva

2. Predsednikovo poročilo

3. Poročila in predstavitev aktivnosti društva v minulem letu

4. Razprava po poročilih

5. Plan aktivnosti društva v tekočem letu

6. Razno pa DRUŽABNO SREČANJE – ( špila URI od Halgato benda)

Po skupščini de ogled pod in nadvodnih fotografij pa poljudno predavanje našoga najboukšoga stručkoja za barokomore pa fiziologijo potaplanja:

prof. dr. Igor B. MEKJAVIČ

ZDRAVLJENJE Z BAROKOMORO NA EVERESTU

Pred skupščino de naš inštruktor Samo IZLAKAR möu ob 17:00 tečaj specialnosti,

PRVA POMOČ POTAPLJAČEM S KISIKON,

(osnovni in obnovitveni)

Tečaj je pogoj za nadaljevalne potaplapške kategorije in, zato vableni začetniki, pa si drüjgi, ka mo znali klubsko opremo za prvo pomoč s kisikon tüj prav nücati. Si tečaji so za člane najboukšoga potaplaškoga drüjštva brezplačni. Dodaten strošek je edijno DAN izkaznica, što de jo ščou meti.

Za obadvouje prosin potrdi prisotnost do četrtka, 21. 2. Matjaži na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ali 041 623 247.

Lejpi potaplaški pozdrav

Mičo

Več slik je na voljo v fotogaleriji